Władysławowo nad Bałtykiem
Władysławowo to dobrze znany kurort wczasowy położony u nasady mierzei Helskiej. Miasto jest popularne wśród turystów nie tylko z Polski. Tym co najbardziej przyciąga urlopowiczów jest specyficzny mikroklimat z dużym nasłonecznieniem i czystym powietrzem oraz bogata baza noclegowa.

Jedną z atrakcji tego miejsca jest szeroka plaża pokryta złocistym piaskiem. W sezonie letnim działa tu strzeżone kąpielisko oraz ustawiane są różne atrakcje, z których skorzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Władysławowo to także prawdziwy raj dla sportowców oraz fanów wind i kitesurfingu. Płytka Zatoka Pucka oraz korzystne warunki atmosferyczne pozwalają na szlifowanie swoich umiejętności w tych właśnie dyscyplinach.

Władysławowo to również doskonała baza wypadowa na Półwysep Helski. Przy okazji wypoczynku w tym miejscu, warto także wybrać się na wycieczkę do latarni morskiej w Rozewiu. Oprócz pięknych widoków można tam zobaczyć różne eksponaty znajdujące się w Muzeum Latarnictwa Morskiego.Ważne informacje


Warunkiem rezerwacji jest telefoniczne lub mailowe ustalenie terminu pobytu oraz wpłacenie przelewem bankowym zadatku w wysokości 30% należności w ciągu 3 dni. W przypadku braku wpłaty rezerwacja jest anulowana 4-tego dnia.UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 FamilyInn.pl | Dom Wypoczynkowy Władysławowo - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing